Telif

bedriyilmaz.com internet sitesinde (bundan sonra “site” olarak anılacaktır) yer alan tüm yazı, fotoğraf, video, görsel, çizimler (bundan sonra “alıntı” olarak anılacaktır) Bedri Yılmaz’a (bundan sonra “müellif” olarak anılacaktır) aittir. Bu içerikler, alıntı yapılan yazının http://bedriyilmaz.com ile başlayan orjinal linki kaynak göstermek şartı ve bedri.yilmaz @ gmail.com elektronik posta adresine alıntının hangi sitede yayınlandığının bildirilmesi kaydı ile, telif hakkı ödemeksizin ticari olmayan web sayfası, blog gibi internet ortamlarında ve ayrıca facebook, twitter, gplus sosyal medyalarında paylaşabilir.

Instagram ve pinterest gibi fotoğraf ve görsel paylaşım siteleri olan sosyal medyalarda veya kitap, gazete, dergi gibi matbu eser ve süreli yayın, DVD, VCD gibi multimedya ürünlerinde ayrıca ticari gelir elde eden bir mecrada kullanılması ancak müellefin yazılı iznine tabidir. Müellife telif ile ilgili bedri.yilmaz @ gmail.com elektronik postasından ulaşılabilir.

Müellif kabul ettiği şartlar dışında alıntıların kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası‘nın 36. maddesine aykırıdır ve müellif her türlü yasal işlem başlatma ve tazminat isteme hakkını saklı tutar.

bedriyilmaz.com ziyaret eden ve yazıları kullanan özel yada tüzel kişiler peşinen yukardaki açıklamaları kabul etmiş sayılırlar.