Hakkımda

1969 yılında doğdum. 7 yaşında İsviçre’den Türkiye’ye döndükten sonra Koca Ragıp paşa ilkokulunu bitirdim. Ortaokul ve Liseyi Fevziye Mektekpleri Vakfı Özel Işık Lisesi‘nde (Nişantaşı) bitirdim. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat bölümününden mezun olduktan sonra Kocaeli Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Yönetimi ve Organizasyonu yüksek lisans programına devam ettim ama özel sebeplerim sebebiyle yarıda bıraktım.

Üniversite hayatım süresince dış ticaret ile uğraştım. İhracat konularında faaliyet gösterdim. Daha sonrasında reklam ajansında değişik departmanlarda yönetici pozisyonlarında hizmet verdim. Daha sonrasında ev testili ithalatına girdim. Türkiye’de bayiler ile dağıtım ağı oluşturdum.

En son tüm ticari faaliyetlerime son verip fotoğrafçılık üzerine yoğunlaştım. Türkiye’nin birçok yerini fotoğraf amaçlı gezdim.

Fotograf ve video çekimlerimi profesonel boyuta taşıdım. Halen BB Yapım bünyesinde yönetmen arkadaşım Batu Yıldız ile birlikte havadan drone çekimleri, tanıtım filmleri, kamu spotları konularında prodüksiyon hizmetleri veriyoruz.

Çevre Bakanlığının doğal sit alanlarının fotoğraflanması ve video çekimlerinin yapılması, Çorum İlk Kültür ve Turizm Müdürlüğü için İncesu Kanyonu’nun tanıtım filminin ve sosyal medya atağının yapılması, Fatih Belediyesi’nce Türkçe ve İngilizce olarak basılan Fatih’in Sokaklarında Tarihe Yolculuk isimli kitapta yer alan belediye sınırları içindeki Fatih ve Eminönü sokaklarının fotoğraf çekimlerinin yapılması projelerinde yer aldım.

Çeşitli dernek ve vakıflarda yer aldım. Gönüllü olarak çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde bulundum. Fotoğrafmetre, Gülümseyin Çekiyorum, İFSAK gibi fotoğrafla ilgili dernek ve gruplara üye oldum.

İleri seviye Macintosh kullanıcısıyım. İleri seviye QuarkXPress, Adobe PhotoShop kullanabiliyorum. Aynı zamanda WordPress kurulum, sosyal medya yönetimi ve itibar yönetimi konularında uzmanım. Bu konulardaki bilgi birikimini Internet e-Business Company’nin internet sitesinde blog yazıları şeklinde paylaşmaktayım.

 

İçersinde Bulunduğu Projelerden Bazıları

KaydetKaydet